Producenci

Postępowanie ze zużytym sprzętem i opakowaniami !!!

 

 

 

 

  

 

Szanowni Państwo poniżej przedstawiamy wykazu punktów zbierania i przetwarzania zużytego sprzętu z podziałem na województwa :

 

Dolnośląskie:

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

Wastes Service Group Sp. z o. o. i Wspólnicy Sp.k.

 ul. Wilczycka 14

Kiełczów

P.P.H.U. LECH-MET Sylwester Lech

 ul. Kościuszki 9

Żmigród

Elektro Rec

ul. Kościuszki 4B

Miękinia

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-METALL Sp. z o.o.

ul. Okrężna 12

Świdnica

P.H.U. MAK-MET Stanisław Juśkiewicz

ul. Stalowa 12

Godzikowice

CEBITGROUP EP sp. z o.o. sp.j.

ul. Kominiarska 42B

Wrocław

Ekoserv Spółka z o.o.

ul. J.Kilińskiego 15

Dzierżoniów

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

SUEZ ZACHÓD Sp. z o.o.

 ul. Jerzmanowska 13

Wrocław

Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych sp. z o.o.

ul. Bazaltowa 1

Lubań

Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Nowodworska 48

Legnica

Zakład Oczyszczania Miasta sp. z o. o.

ul. Składowa 5

Żnin

Centrozłom Wrocław S.A.

ul. Piaskowa 2

Legnica

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A.

ul. Szczecińska 5

Wrocław

Remondis Legnica Sp. z o.o.

 ul. Działkowa 18

Polkowice

FIRMA MICHUŁKA JERZY

ul. Kleczkowska 33A

Wrocław

Firma MCS Mirosława, Stanisław Chlastawa S.C.

ul. Staszica 11

Bolesławiec

Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp. z o.o. w Polkowicach

ul. Działkowa 20

Polkowice

EKO Holding S.A.

ul. Rzeczypospolitej 116

Legnica

EKO KOMPAN Osucha Krzysztof

ul. Buforowa 2

Wrocław

Skup Surowców Wtórnych Produkcja Kostki Granitowej i Kamieni Ogrodowych CENT-KAM Grzegorz Goliński

ul. Przemysłowa 7

Legnica

Firma SAM Skup Surowców Wtórnych, Sprzedaż Opału Wiktor Nestorowicz

 ul. Wiejska 2

Lwówek Śląsk

Iza Domel STALBUT Skup Surowców Wtórnych

ul. Spichrzowa 1

Głogów

SONO POLSKA Deron Paweł

ul. Korczaka 31

Kłodzko

F.H. ALNIKO Dawid Łukasiewicz

Wrocławska 35

Jelenia Góra

KASACJA POJAZDÓW I INNEGO SPRZĘTU MECHANICZNEGO S.C.

ul. Zwierzyniecka 11

Oława

F.H.U. B B Konrad Brodacki

ul. Karola Miarki 53

Jelenia Góra

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ULPOL Janusz Krawczyk

ul. Buczka 1B

Bolesławiec

Gmina Jordanów Śląski

ul. Daleka 2

Jordanów Śląski

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Józef Ślęzak

ul. Prusa 13

Legnica

Firma Handlowo-Usługowa EKO Sylwia Sylwia Chodorowska-Pieniak

ul. Karmelkowa 29

Wrocław

Miejski Zakład Komunalny w Polanicy-Zdroju Sp. z o.o.

ul. Polna 1

Polanica-Zdrój

Zakład Gospodarki Komunalnej w Bierutowie

ul. Spacerowa 4

Bierutów

 

 Kujawsko-pomorskie:

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ABBA-EKOMED Sp. z o. o.

ul. Kluczyki 17-21

Toruń

EKOSUN S. C. R. Wantuch, P. Snigier

ul. Dworcowa 32

Toruń

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ROBAC Krzysztof Boniecki

ul. Przemysłowa 9

Nakło nad Notecią

iQor Global Services Poland Sp. z o. o.

ul. Fordońska 248G

Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARTMET-DUO Ryszard Artwik

ul. Krusza Zamkowa 12

Inowrocław

KARAT ELEKTRO RECYKLNG S.A.

ul. Toruńska 64

 Lubicz

CETOR Sp. z o. o.

ul. Fordońska 246

Bydgoszcz

Supportive Recycling Poland Sp. z o. o

ul. Fijewo 26

Radzyń Chełmiński

SOLHURT EKO Sp. z o. o.

ul. Garbary 5

Solec Kujawski

P.P.U.H. Dąbrowska Danuta EKO-ARGON

ul. Wiejska 13

Janikowo

SEMIDO Sp. z o. o.

ul. Fabryczna 6

Świecie

TELEPLAN POLSKA Sp. z o. o.

ul. Przemysłowa 8

Bydgoszcz

 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ERPLEX-METAL-RECYKLING Sp. z o. o.

Jankowo 7

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

EKOSUN S. C. R. Wantuch, P. Snigier

ul. Dworcowa 32

Chełmża

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Spółka z o.o.

ul. Grudziądzka 159

Toruń

POWERED POLSKA Sp. z o.o.

ul. Bielańska 66

Toruń

EFEKT EWA ORZECHOWSKA Manuela Orzechowska

ul. Cicha 5

Inowrocław

T.K.J. MATUSZEWSKI Sp. J.

ul. Por. Krzycha 5

Grudziądz

ARMANES Sp. z o.o.

ul. Mokra 3

Bydgoszcz

CONDITOR - Piotr Świderski

ul. Reja 4/5

Włocławek

 ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH

ul. Czerska 2

Śliwice

Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe GENTOR M. Tchorzewski

ul. Wały gen. Sikorskiego 35

Toruń

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

ul. Chopina 33

Kowalewo Pomorskie

Komunalne Przedsiębiorstwo Użyteczności Publicznej EKOCIECH Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 33

Ciechocinek

EURO-CERAMIKA Daniel Błażejewski

 ul. Skłodowskiej-Curie 73

Toruń

 Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o.

ul. Składowa 21

Grudziądz

MRJ Metal Recycling Sp. z o.o.

 ul. Wojska Polskiego 65

Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o.

 ul. Komunalna 4

Włocławek

 

Lubelskie:

 

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o. o. Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego

ul. Metalurgiczna 17D

Lublin

GREEN OFFICE ECOLOGIC Sp. z o. o.

ul. Spółdzielcza 8

Łomazy

NEW ECO SOLUTIONS Sp. z o. o.

ul. Sidorska 84-90

Biała Podlaska

SEGRA Kamil Oremczuk

ul. Wrotkowska 2

Lublin

 

 

 

 

 

 

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

LUB-EKO-PLUS Wiesław Łukasik

ul. Metalurgiczna 17c

Lublin

KOM-EKO S.A.

Metalurgiczna 17a

Lublin

SUEZ Wschód Sp. z o.o.

ul. Ciepłownicza 6

Lublin

 Lubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A.

Kuźnicza 15

Lublin

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o. o.

ul. Zaródki 7-9

Radzyń Podlaski

UTYLIMED Sp. z o.o.

ul. Turystyczna 9

Lublin

EKO-KRAS Sp. z o.o.

ul. Graniczna 3

Kraśnik

SPEED TRANS CREW Michał Dudek

ul. Krzeszowska 68D

Biłgoraj

Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o.

ul. Jodłowa 70

Kraśnik

Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o.

 ul. Świderska 128

Łuków

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Wojcieszkowie

ul. Partyzantów 3

Wojcieszków

Gminny Zakład Komunalny w Mirczu

 Łasków 69

 Mircz

 

 

Lubuskie:

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

ul. Wrocławska 73

Zielona Góra

PHU ZŁOMIX Jarosław Miksa

ul. Starkowska 11

Kowalów

Auto-Eko-Service Sp. z o. o.

ul. Groszkowska 7

Racula

ADAT Sp. z o. o.

ul. Szparagowa 2

Racula

MARIUSZ BORDAKIEWICZ

ul. Główna 10

Gronów

 Syncreon Logistics Polska Sp. z o. o.

ul. Gospodarcza 13

Żary

MC Recykling Sp. z o. o.

Szczaniec 171

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

EKO-PRODUKT Hort Tadeusz Horoszkiewicz

ul. Skwierzyńska 46C

Krzeszyce

P.W. ABC Czarnecka Anetta Czarnecka

ul. Kulejowa 9

Lubsko

WTÓRPOL Zakład Obrotu Surowcami Wtórnymi

ul. Myśliborska 21

Gorzów Wielkopolski

Spółka Cywilna WALDI Jarosław i Łukasz Szałęga

ul. Rolna 2

Szprotawa

Przedsiębiorstwo Ochrony Środowiska MRÓWKA Sp. z o.o.

os. Jana III Sobieskiego 11

Trzciel

P.U.H. PROMET Rafał Piechowiak

ul. Słowackiego 84

Rzepin

 ECO-CENTER Szymon Bohusz

ul. Myśliborska 21

Gorzów Wielkopolski

ZETA Joanna Gałecka

ul. Kolejowa 1

Wschowa

EKORESET Gospodarowanie Odpadami Rafał Chojnacki

 ul. Zatorze 25

Stary Kisielin

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOLPOL Ryszard Kolasiński

ul. Tuplicka 5a

Trzebie

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych KOMUNALNI Sp. z o.o.

 ul. Nowomłyńska 3

Dobiegniew

 

Łódzkie:

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

P.U.H. BORT Jerzy Jędrzejczyk

ul. Fabryczna 1

Wola Krzysztoporska

O-PAL Sp. z o. o.

ul. Domarasiewicza 3/5

Skierniewice

Firma Handlowo-Usługowa DEREWENDA Henryk Derewenda

ul. Topolowa 1

Piotrków Tryb.

CRT Recykling Sp. z o.o.

Pl. Kilińskiego 1 hala 33A

Chełmek

P.P.H.U. ISHAR Paweł Kaczmarek

ul. Mickiewicza 4

Zelów

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna WÓJCIN

ul. Dzierżyńskiego 12

Wójcin

JANTAR Jarosław Fiałkowski

ul. Literacka 83

Rzgów

PPHU EXMET Tomasz Kubiak

ul. Szpinakowa 5A

Łódź

DORA PLUS Dorota Niedzielska

ul. Koszarowa 9

Łódź

CZECH RECYKLING Artur Czech

ul. Lwowska 4

Jasło

Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Handlowo-Usługowe KAR-POL Sp. z o. o.

ul. Gliniana 10

Piotrków Trybunalski

P.P.H.U. MAT-FIL Marcin Dopadlik

ul. Mickiewicza 4

Zelów

TWK - ZAG Sp. z o. o.

Wola Łaska 71

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe JOTMAKS Justyna Garbacz

 ul. Wspólna 3

Pabianice

ul. Rudzka 22

Łódź

ul. Przybyszewskiego 91/99

Łódź

 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe KU-MAT Monika Krawczyk

ul. Wałbrzyska 1

Łódź

ul. Więckowskiego 144

Łódź

Miasto Łódź Zarząd Gospodarowania Odpadami

ul. Kasprowicza 10

Łódź

Firma Handlowo-Usługowa DEREWENDA Henryk Derewenda

ul. Topolowa 1

Piotrków Trybunalski

Anna Jelonek HANDEL-USŁUGI

ul. Przemysłowa 12

Bełchatów

Zakład Usługowo-Handlowy Jacek Krysztofiński

ul. Błońska 1

Wieluń

ELKORA sp. z o. o. sp. k.

 ul. Sosnowa 51

Tomaszów Mazowiecki

 

Małopolskie:

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EKOPARTNER Andrzej Liszka

ul. Półłanki 78

Kraków

Zakład Przerobu Złomu ZŁOMEX S.A.

ul. Igłomska 27

Kraków

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania

ul. Nowohucka 1

Kraków

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe EKO SKORPION S. C. Małgorzata, Jan Wojciechowski

ul. Jana Pawła II 25

Nowy Sącz

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo Produkcyjne EKO-NEUTRAL-ELEKTRON Sp. z o. o.

ul. Szopena 33A

Gorlice

GEOMAR RECYKLING Małgorzata Gofron

ul. Torowa 43

Skawina

Biosystem S.A.

ul. Fabryczna 5

Bolęcin

SUROWCE WTÓRNE Monika Ceremuga

ul. Przemysłowa 34

Sucha Beskidzka

OMEGA s.c. Marcin Janowiak, Przemysław Janowiak

ul. Ceramiczna 10

 Nowy Targ

EKOELEKTRO Wojciech Rozwadowski, Mariusz Róg s.c.

ul. Kawęciny 24

Siepraw

Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami ELREKO Sp. z o.o.

ul. Partyzantów17a

Kęty

TOMAD Filip Dziodzio

ul. Kolejowa 39

Bukowno

EKO System Pietraszewski Sp.j.

Łężkowice 114

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

Firma Handlowo Usługowa MDD Marek Żywczak

ul. Zakładników 85

Nowy Sącz

Multi Parts Artur Hajduk

ul. Tarnowska 32

Nowy Sącz

TRANS-FORMERS KARPATIA Sp. z o.o.

ul. Fabryczna 20

Tarnów

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

 ul. Rzeczna 7

Limanowa

Agencja Komunalna Sp. z o.o.

ul. Graniczna 48

Brzeszcze

WIDO Sp. z o.o. Zakład Gospodarowania Odpadami

ul. Kolejowa 131

Zembrzyce

EPARTNER S.C. Maciej Lipowiecki, Leszek Jacek Lipowiecki

ul. Kowala 6

Proszowice

Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Metmix Iwona Ogrodna

ul. Partyzantów 22

Myślenice

EP RECO Piotr Cabak, Zbigniew Kalinowski Spółka Jawna

ul. Kolejowa 39

Bukowno

Ran-Oil Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 ul. Krakowska 105

Tarnów

VENTUS Filek Sp.j.

ul. Borowcowa 41

Chrzanów

 PRUMAR P.H.U. Pruchnicki Dariusz

ul. Wadowicka 61

Zator

PRZEDSIĘBIORSTWO WDROŻENIOWO-USŁUGOWE             ECO-ROCK Andrzej Wójtowicz

ul. Chemików 1/J-141

Oświęcim

ZPZ ŁUKASZKA Sp. z o. o. sp. k. 

Spytkowice 567

 

Mazowieckie:

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

UTIMER Sp. z o.o.

ul. Wólczyńska 133

Warszawa

Stowarzyszenie Niepełnosprawni dla Środowiska EKON

ul. Mortkowicza 5

Warszawa

Wastech Recycling Sp. z o. o.

ul. Krakowiaków 68/70

Warszawa

GRUPA TOPEX Sp. z o. o. Spółka Komandytowa

ul. Pograniczna 2/4

Warszawa

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe RADKOM Sp. z o.o.

ul. W.Witosa 94

Radom

AVOLT Jan Szepczyński

ul. Warszawska 31

Łomianki

Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Metali SEGROMET Sp. z o. o.

ul. Węgrowska 2

Sokołów Podlaski

PMS BARTNICKI Hubert Bartnicki

ul. Nadmeńska 8d

Kobyłka

Polska Grupa Recyklingu PROEKO Sp. z o.o.

ul. Sikorskiego 5

Legionowo

EKO HARPOON-RECYKLING Sp. z o. o.

Cząstków Mazowiecki 128

Spółdzielnia Pracy ARGO-FILM

ul. Sadowa 14

Mława

REMONDIS Electrorecycling Sp. z o. o.

ul. Ekologiczna 2

Błonie

PROEKO Jacek Gutowski

ul. Kolejowa 46

Błonie

THORNMANN RECYCLING Sp. z o.o.

ul. Poznańska 129/133

Ożarów Mazowiecki

Import-Export Electronics Krzysztof Sawicki

ul. Wyszyńskiego 13

Góra Kalwaria

P.P.H.U. POLBLUME Zbigniew Miazga

ul. Adamowicza 4

Góra Kalwaria

TADEX Ruszczak Tadeusz Marian

ul. Stolarska 6

Wyszków

TERRA RECYCLING sp. z o. o. sp. k.

ul. Traugutta 42

Grodzisk Mazowiecki

BRU-PJL Export - Import Artykuły Elektroniczne Zdzisław Bruzio

ul. Mazowiecka 9

Płońsk

Siglo Sp. z o. o.

ul. Wyszyńskiego 6

Karczew

Stołeczne Centrum Recyklingu sp. z o. o.

ul. Fiołkowa 34

Konotopa

ŁUK-POL Łukasz Czapski

ul. Wyzwolenia 10

Korytnica

EKOTECHNIKA Łukasz Karol Biliński

Szyszki Włościańskie 39

OPTIMA RECYKLING Sp. z o.o.

Gąsawy Rządowe 116

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

PIOTRO-STAL Adam Sikora

ul. Chełmżyńska 249

Warszawa

ARTUROS Artur Stanicki

ul. Kosmowskiej 7

Warszawa

Rafał Dembski RALF-MET

ul. Płochocińska 15

Warszawa

Elektro Plast Recykling sp. z o. o.

ul. Chłopickiego 55A

Warszawa

Mechanika Maszyn i Skup Metali Kolorowych - Jan Liszka

ul. Horodelska 20

Warszawa

ul. Czapelska 33

Warszawa

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DORMET Maciej Cyngot

ul. Grzybowska 85

Warszawa

MILBERA Sp. z o.o.

ul. Chopina 46

Płock

LET-MET Leszek Trzepałka Skup Metali Kolorowych

ul. Piłsudskiego 47

Mińsk Mazowiecki

Zakład Usług Komunalnych w Błoniu

ul. Towarowa 5

Błonie

KOLEX-GIZOWSKA SZMYT Sp. J.

ul. Kolejowa 48

Błonie

Skup i Sprzedaż Metali Nieżelaznych Janusz Rogalski

Al. Krakowska 69

Raszyn

Usługi Transportowe i Wykopy Ziemne Kazimierz Kobiałka

ul. Zakolejowa 57

Wyszków

Transport samochodowy, przewóz towarów i sprzedaż opału, skup i sprzedaż złomu Zbigniew Markowski

ul. Kołobrzeska 5

Ostrołęka

PPHU GREEN RECYCLING

ul. 3-go Maja 159

Pruszków

Zakład Usług Asenizacyjnych Marek Bakun

ul. 1-go Maja 7

Okuniew

JUSMA - MEDIA Jarosław Chudzyński

ul. Wyszogrodzka 75

Sochaczew

METKOL Wojciech Tomusiak

ul.Warszawska 56

Kałuszyn

Zebra Recykling Sp. z o.o.

ul. Chemiczna 8

Sochaczew

 Z.U.P.H. TOM-TRAK Jacek Tomczak

ul. Słowackiego 35

Gostynin

ZŁOMCZEK-Punkt Skupu Złomu Kalmus Czesław

ul. Pułku IV Ułanów 1

Gołków

JUSMA - MEDIA Jarosław Chudzyński

ul. Wyszogrodzka 75

Sochaczew

Hurt-Detal Romulad Rolek

ul. Nurska 65

Małkinia Górna

 

Opolskie:

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe FABISZ

ul. Młyńska 2

Chróścice

Sylwester Nowakowski SYLWO-RECYKLING Przedsiębiorstwo Usługowe, Chłodnictwo, Recykling

ul. Pułaskiego 4

Namysłów

Dariusz Bałuszyński - skup i sprzedaż surowców wtórnych

Boguchwałów 48a

Boguchwałów

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

Zakład Obsługi i Remontu Sieci Ciepłowniczych TERMIA

ul. Budowlanych 50

Opole

INTEREKO Sp. z o. o.

ul. 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej 4

Opole

REMONDIS Opole Sp. z o.o.

al. Przyjaźni 9

Opole

EKOBAU Sp. z o.o.

ul. Kępska 3-5

Opole

Zakład Komunalny Sp. z o.o.

ul. Podmiejska 69

Opole

ENERBIA Sp. z o.o.

ul. Wschodnia 25

Opole

Regionalne Centrum Zagospodarowania i Unieszkodliwiania Odpadów Czysty Region Spółka z o.o.

ul. Naftowa 7

Kędzierzyn-Koźle

Firma Handlowa ZŁOM-MAX

ul. Powstańców 62a

Kędzierzyn-Koźle

Firma Handlowa STALMET Zofia Bajer

ul. Kłodnicka 49                                         

Kędzierzyn-Koźle

 ul. Grunwaldzka 74

Kędzierzyn-Koźle

Firma Handlowa BEIER Hubert Bajer

ul. Kłodnicka 49  

Kędzierzyn-Koźle

BA-STAL Ł. M. Bajer S.C.

ul. Główna 1

Kędzierzyn-Koźle

KARO Obrót Surowcami Wtórnymi Kwiatkowski Tomasz

ul. Gliwicka 16

Kędzierzyn-Koźle

P.P.U.H KO-MA Surowce Wtórne Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 2a

Osowiec k/Opola

ELKOM Sp. z o.o.

ul. Norweska 11

Brzezie k/Opola

Firma Handlowa P. A. W. Helena Domaszewska

ul. Pogórze 209

Łącznik

E.K. Ochędzan Sp. z o.o.

ul. Reymonta 65

Namysłów

Eko - Serwis Janusz Szczęśniak

ul. Parkowa 20

Wilków

SZAJAWA SZEWCZYK Sp. z o.o.

Kamienna 15 a

Kamienna

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej EKOM Sp. z o.o.

Domaszkowice 156

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe FABISZ

ul. Młyńska 2

Chróścice

USŁUGI KOMUNALNE Sp. z o.o.

ul. Rożnowska

Głubczyce

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Sp. z o.o.

ul. Dworcowej 7a

Szymiszowo

OPOL-EKO Sp. z o.o.

ul.Sikorskiego 5 

Brzeg

Obrót Surowcami EURO-PLAST Jarosław Szymulewski

ul. Armii Krajowej 8

Prudnik

Zakład Gospodarki Komunalnej I Mieszkaniowej Sp. z o.o.

ul. Daszyńskiego 13A

Prószków

Zakład Usług Komunalnych Jednoosobowa Spółka Gminy z o.o.

ul. Przemysłowa 1

Prudnik

KOMUNALNIK Sp. z o.o.

ul. Elsnera 10

Grodków

EKOLOG-SERVICE Sp. z o.o.

ul. Oleśnicka 15

Namysłów

Sylwester Nowakowski SYLWO-RECYKLING Przedsiębiorstwo Usługowe, Chłodnictwo, Recykling

ul. Pułaskiego 4

Namysłów

P.P.H.U. WAS-MET Aleksandra Wąsowicz

ul. Opolska

Biała

ZAKŁAD HIGIENY KOMUNALNEJ Sp. z o.o.

ul. Saperska 1

Brzeg

CARBOMET S.C. W. Kozioł, M. Pawłowicz

ul. Armii Krajowej 1/5

Opole

CENTRUM UTYLIZACJI Karolina Szcześnik

ul. Sikorskiego 5

Brzeg

Usługi Komunalne SOBEK Andrzej Sobek

ul. Powstańców Śląskich 7

Kluczbork

P.P.U.H. KALJA Franciszek Czekański

ul. Tworkowska 25

Krzyżanowice

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z .o.o. w Antoniowie k. Ozimka

ul. Powstańców Śląskich 54

Antoniów

Centrum Utylizacji S.C. K. Szcześnik, S. Palij

ul. Składowa 6

Brzeg

Zakład Usług Komunalnych Spółka z o. o.

ul. Krakowska 1

Baborów

Dariusz Bałuszyński - skup i sprzedaż surowców wtórnych

Boguchwałów 48a

Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne ZK-REM sp. z o.o.

ul. Filarskiego

Zdzieszowice

PROWOD Sp. z o.o.

ul. Kośnego 3

Czarnowąsy

Firma Handlowo-Usługowa KONRAD Konrad Grześka

ul. Kozielska 4

Pawłowiczki

 

Podkarpackie: 

 

Zakłady przetwarzania zużytego sprzętu 

Nazwa zakładu

ulica

miejscowość

EKO HYBRES Sp. z o. o.

Rogoźnica 302

Rogoźnica

ELEKTRO Bogusław Bargieł

Tarnowiec 237

Tarnowiec

F.H.U. MERCEDES Iwona Praszkiewicz

ul. Floriańska 3

Orły

Zakłady przetwarzania zużytego sprzętu

Nazwa punktu

ulica

miejscowość

F.H.U. Skup Złomu, Materiały Budowlane Jacek Czapor

ul. Bieszczadzka 67

Besko

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

Teren Gminy Bircza

Bircza

Zakład Transportowo-Remontowy S.C. Roman Nogaj, Stanisław Szewczyk

Blizne 240 b

Blizne

Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.

ul. 3-Maja 35

Błażowa

R-STAL Kamerduła, Olszewski Sp.j.

ul. Przemysłowa 4

Boguchwała

Firma Handlowa ZŁOMIX Cecylia Chmiel

ul. Przemysłowa 6

Boguchwała

GOKOM EKO Sp. z o.o.

ul. Tkaczowa

Boguchwała

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ Sp. z o.o.

ul. Legionistów 10

Brzozów

Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Brzozowie

ul. Bohaterów II Wojny Światowej 8

Brzozów

Firma Handlowo-Usługowa METARPOL Tomasz Grzesiak

Chmielów 596

Chmielów

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 6

Cieszanów

Zakład Gospodarki Komunalnej

Czarna Góra 95A

Czarna Góra

DEZAKO Sp. z o.o.

ul. Rzeszowska 14

Dębica

METKOM Sp. z o.o.

Dębica 31A

Dębica

Zakład Usług Miejskich Sp. z o.o.

ul. Ratuszowa 12

Dębica

Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna ATOS Stanisław Cieślak

ul. Drogowców 7b

Dębica

Gospodarka Komunalna i Mieszkaniowa w Dukli Sp. z o.o.

ul. Parkowa 5

Dukla

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Graboś Wojciech

Gawłuszowice 73a

Gawłuszowice

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Zenon Haligowski

Glinik Charzewski 117

Glinik Charzewski

Przetwórstwo Metali Szlachetnych KAMA Kazimierz Drąg

ul. Rynek 15

Głogów Małopolski

EKOGŁOG Sp. z o.o.

ul. Piaski 2

Głogów Małopolski

DK-REC Kamil Faszczowy

ul. Myśliwska 128

Horyniec-Zdrój

Firma Handlowo-Usługowa ANPOL S.C

ul. Zadwór 7

Iwonicz Zdrój

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

ul. Racławicka 24

Jarosław

EKOLINE Usługi Komunalne Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 6

Jarosław

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Komunalnego EURO-TRUCK Agnieszka Sawicka

ul. Przemysłowa 6

Jarosław

ME LOGISTICS Sp. z o.o.

ul. 3-go Maja 33

Jarosław

Produkcja Handel Usługi EKOMAX Kotulak Jerzy

ul. Hankówka 28

Jasło

EKO-MAST Benedykta Mastej

ul. Ulaszowice 78

Jasło

ALTMETAL W. S. LISZKA Sp. J.

ul. Stefana Żeromskiego 17 B

Jasło

RAF-EKOLOGIA Sp. z o.o.

ul. Trzecieskiego 14

Jedlicze

Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

ul. Konopnickiej 10

Jedlicze

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Jodłowej

Jodłowa 1

Jodłowa

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Zakład Segregacji Odpadów, Kaczyłów

Kaczyłów

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Kańczudze

ul. Świętej Barbary 18

Kańczuga

Firma Handlowo-Usługowa Joanna Frączek

Trzcinica 13

Klecie

SOTER EKO Sp. z o.o.

ul. Orkana 1

Kolbuszowa

Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach Sp. z o.o.

ul. 17 Stycznia

Kołaczyce

Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Komańcza 166

Komańcza

REMONDIS KROeko Sp. z o.o.

ul. Aleksandra Fredry 1

Krosno

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krzeszowie

ul. Biłgorajska 16

Krzeszów

Leskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Lesko

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, Produkcyjnych i Handlu Sp. z o.o.

ul. Kraszewskiego 7

Lubaczów

Łańcucki Zakład Komunalny Sp. z o.o.

ul. Traugutta 20

Łańcut

RADO Sp. z o.o.

Ławnica 241

Ławnica

Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych Sp. z o.o.

ul. Wolności 171

Mielec

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

ul. Wolności 44

Mielec

F.H.U.P. EKO-SZKŁO-DREW Sp. z o.o.

ul. Korczaka 37

Mielec

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne SDS Sp. z o.o.

Kolejowa (bocznica PKP)

Mielec

PLAST MET

Nosówka 297

Nosówka

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

ul. Leśna 1

Nowa Dęba

F.H.U. MERCEDES Iwona Praszkiewicz

ul. Floriańska 3

Orły

Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o.

Paszczyna 62b

Paszczyna

PRZEMYSKA GOSPODARKA KOMUNALNA Sp. z o.o.

ul. Juliusza Słowackiego 104

Przemyśl

EKO-WTÓR Sp. z o.o. S.K.A.

Przemyśl

EKO-MAPOL Firma Usługowo-Handlowa

ul. Ofiar Katynia 15

Przemyśl

Przeworska Gospodarka Komunalna Spółka z o.o.

Pl. Mickiewicza 8

Przeworsk

Przedsiębiorstwo Utylizacyjno Transportowe MAL-EKO Grzegorz Malinowski

Rogi 62a

Rogi

EKO HYBRES Sp. z o. o.

Rogoźnica 302

Rogoźnica

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 12

Ropczyce

Firma Usługowo-Handlowa EKO-TOP Sp. z o.o.

ul. Hetmańska 120

Rzeszów

TRANS-STAL S.C.

ul. Dojazd Staroniwa

Rzeszów

KOWAR Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 13A

Rzeszów

ATOL Sp. z o.o.

ul. Zawiszy Czarnego 26D

Rzeszów

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej-Rzeszów Sp. z o.o.

ul. Cieplińskiego 11

Rzeszów

P.H.U.P. KWR Krzysztof Werelusz

ul. Słocińska 253

Rzeszów

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SANBUD Fedak Maria Spółka Jawna

ul. Targowa 27

Sanok

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANSPRZĘT Czesław Grządziel

ul.Kościuszki 23

Sanok

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

ul. 3 Maja 11

Sędziszów Małopolski

Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o.

ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 38

Stalowa Wola

Huta Stalowa Wola S.A.

ul. Gen. Kasprzyckiego 8

Stalowa Wola

WTÓR-STEEL Sp. z o.o.

ul. Władysława Grabskiego 12

Stalowa Wola

ŚLUSARSTWO Produkcja - Handel - Usługi Władysław Radzik

Straszęcin 9A

Straszęcin

Miejski Zakład Komunalny PILZNO Sp. z o.o.

Strzegocice 72A

Strzegocice

P.H.P.U. ZAGRODA Sp. z o.o.

ul. 1-go Maja 38b

Strzyżów

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o.

ul. Południowa 3

Strzyżów

RAN-DICKMAR Sp. z o. o.

ul. Sienkiewicza 145

Tarnobrzeg

A.S.A. Tarnobrzeg Sp. z o.o.

ul. Władysława Jasińskiego 19

Tarnobrzeg

ELEKTRO Bogusław Bargieł

Tarnowiec 237

Tarnowiec

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.

ul. Komunalna 31

Tarnów

SOTER Sp. z o.o.

ul. Orkana 1

Tyczyn

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ Sp. z o.o

ul. Przemysłowa 16

Ustrzyki Dolne

STARE MIASTO-PARK Sp. z o.o.

Wierzawice 874

Wierzawice

Firma Handlowo-Usługowa EDEX Panocha Edward

Wiśniowa 148

Wiśniowa

Zbiórka i Transport Odpadów Komunalnych Józefa Hausner

ul. Sienkiewicza 74

Wolina

Zakład Usług Technicznych Sp. z o. o.

ul. Bieszczadzka 5

Zagórz

Gmina Zaklików

ul. Targowa 2

Zaklików

Firma Handlowo Usługowa MEGA Mariusz Szymaszek

Żyraków 95C

Żyraków

 

Podlaskie: 

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

WALKO RECYCLING

ul. Baranowicka 119

Białystok

EKO-MEG Grzegorz Iwaniuk

ul. Papiernia 14

Suwałki

METLAND s.c. Józef Chmielewski, Marek Chmielewski, Jacek Chmielewski

ul. Przemysłowa 4

Suwałki

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne AMBIT Sp.z o. o.

ul. Białostocka 27

Dobrzyniewo Duże

DM RECYKLING C. W. Dobrzyński, M. Dobrzyńska S.C.

ul. Warszawska 52

Choroszcz

HERMES RECYCLING Sp. z o. o.

Barszczówka 37

Zakład Zbierania i Przetwarzania Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego

Osipy Lepertowizna 15

MARKEL Sp. z o. o.

Krypno Kościelne 25A

WĘGLOTEX Urszula Tiuryn

Kuriany 75

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

STALOMEX Piotr Harasim

ul. Traugutta 4

Białystok

Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami w Suwałkach Spółka z o.o.

ul. Buczka 150a

Suwałki

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe LUPY Wiesław Rykaczewski

 ul. Utrata 25

Suwałki

Skup Złomu Marian Jakubowicz

 ul. Kolejowa 8

Suwałki

Zakład Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o.

ul. Akademicka 22

Łomża

Przedsiębiorstwo Transportowe NECKO Sp. z o.o.

ul. Komunalna 3

Augustów

 

Pomorskie:

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

PANTA Sp. z o.o.

ul. Uczniowska 52

Gdańsk

KATMET-GA Anna Kawiak

ul. Pucka 91

Gdynia

Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe PESTAR

ul. Iwaszkiewicza 15

Stargard Gdański

VERSO - Żebrowski Sp.j.

ul. J. Wybickiego 68

Bojano

Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o.

ul. Rokicka 5a

Tczew

Firma Handlowo Usługowa MANIEK Mariusz Niewiarowski

ul. Młyńska 20

Lipusz

IQ Recycling s.c.

ul. Zastawna 32

Pruszcz Gdański 32

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

BALTIC RECYCLING Adam Wesołek

ul. Pucka 120

Gdynia

ul. Hutnicza 12

Gdynia

Komunalny Związek Gmin Dolina Redy i Chylonki

ul. Zapolskiej 12

Gdynia

ARMETAL Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Arkadiusz Stromski

 al. Rzeczypospolitej 23/23

Gdańsk

 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Sztumie

ul. Kochanowskiego 28

Sztum

ul. Żeromskiego 11

Sztum

Eko-He sp. z o. o.

ul. Sikorskiego 20

Hel

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe SILER Małgorzata Miazga

ul. Kolejowa 1

Nowy Staw

Zakład Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o.o.

 Nowy Dwór 35

 

Śląskie:

 

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

EDELMET Sp. z o. o.

ul. Goetla 8

Katowice

SCU Śląskie Centrum Utylizacji

ul. Asnyka 32

Katowice

Firma Handlowo-Usługowa BOWI Andrzej Bajor

ul. Ogrodowa 64A

Częstochowa

Zakład Handlowo-Usługowy WELTMAR S.C. Tadeusz Foltyn, Małgorzata Gmyrek

ul. Podwale 53a

Bielsko-Biała

EKO-SORT Adam Ben

ul. Katowicka 130

Bielsko-Biała

SKY RECYCLING SYSTEM Sp. z o.o.

ul. Regera 81

Bielsko-Biała

EKOMAX Sp. z o.o.

ul. Pszczyńska 206

Gliwice

ENVIROPOL PL Sp. z o. o.

ul. Mechaników 15

Gliwice

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe PRODREX Sp. z o. o.

ul. Świerczyniecka 12

Tychy

WTÓRMET Radzionków Sp. z o. o.

ul. Zofii Nałkowskiej 6

Radzionków

Zakład Wielobranżowy HERKULES

ul. Dworcowa 19A

Rudniki

EKOGLOBAL Sp. z o. o.

ul. Fabryczna 1

Rudniki

STAL-MET BIS Sp. z o. o.

ul. Partyzantów 21

Myszków

ELEKTROZŁOM Sp. z o. o.

Ślemień, ul. Spacerowa 1

Ślemień

TRANS - RECYCLING S.A.

ul. 3-go Maja 128

Poraj

FHU MAG Gabriela Kierszniok i Wspólnicy Sp.j.

ul. Nieznanego Żołnierza 26A

Radzionków

KAPADORA Sp. z o. o.

ul. Kleszczowa 36

Żory

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

Firma Handlowo-Usługowa TOM-KOL Tomasz Bandura

ul. Perla 10

Dabrowa Górnicza

S.A.K. Złom S.C. Anna, Krzysztof Sarna

ul. Ks. Mroczka 147

Jaworzno

PROOPTIMUM Andrzej Lużyński Spółka Jawna

ul. Ptasia 3

Sosnowiec

Logistyka Recyklingu F.H.U. SUMADA II

ul. Kosynierów 30A

Sosnowiec

 ZŁOMREX METAL Sp. z o.o.

ul. Piotrowska 23

Sosnowiec

GOST sp. z o . o.

ul. Przemysłowa 35

Rybnik

ul. Kolberga 65

Rybnik

SEGO sp. z o. o.

ul. O. Kolberga 35

Rybnik

ul. Przemysłowa 35

Rybnik

EKO-MET Krystyna Skrago-Soczawa

ul. Świętojańska 76

Gliwice

ul. Toszecka 3

Gliwice

Michał Karoń CARO

ul. Kościuszki 46

Będzin

Wektor A. Chudak Sp.j.

ul. Maciejowicka 26

Chorzów

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EKO-POL Jan Kajzar

ul. Mała Łąka 10

Cieszyn

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe DIMEX Sp. z o.o.

ul. Wałowa 41

Tychy

EKO-TECH Tomasz Pyrsz

ul. Fabryczna 11

Tychy

Firma Handlowo-Usługowa EKOMA Joanna Romanowska

ul. Roosevelta 52A

Zabrze

METALIK sp. zo. o.  Sp. k.

ul. Leśnianka 81

Żywiec

ALBA Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Czeladź Spółka z o.o.

ul. Bytkowska 15

Chorzów

AUTOLOGISTER Michał Wojtasiak

ul. Chopina 27

Poręba

EKOPLAST-PRODUKT Sp. z o.o.

ul. Frysztycka 145

Cieszyn

RECSTAL S.C. Tomasz Reguła, Anna Reguła

ul. Ks. Skwary

Pszów

CEEPORT Sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 38

Zawiercie

Zakład Usług Komunalnych w Rajczy

Rycerka Dolna 96A

 

 

Świętokrzyskie:

 

 

Zakłady przetwarzania zużytego sprzętu 

Nazwa zakładu

ulica

miejscowość

MB RECYCLING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami spółka komandytowa

ul. Czarnowska 56

Piekoszów

EKOSKAR Sp. z o. o.

ul. Ignacego Mościckiego 27B

Skarżysko Kamienna

Centrum Odzysku i Recyklingu Starachowice Sp. z o. o.

ul. Elaboracji 1

Wąchock

Punkty zbierania zużytego sprzętu

Nazwa punktu

ulica

miejscowość

MEDAX Zdzisław Mozal i Leszek Naumiak Sp.j.

ul. Żeromskiego 37

Ostrowiec Św.

SanTa-EKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Holownicza 1

Sandomierz

EKOPOL-Ż Sp. z o. o.

Tursko Małe 107

Tursko Małe

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Końskich Sp. z o.o.

ul. Spacerowa 145

Końskie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o. o.

ul. Przemysłowa 12

Sandomierz

EKOM Maciejczyk Sp. J.

ul. Zakładowa 29

Nowiny

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ Sp. z o.o.

ul. Żeromskiego 30

Klimontów

BIO-MED Sp. z o. o.

ul. Szczukowskie Górki 1a

Szczukowskie Górki

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 31

Włoszczowa

BIO-EKOL Sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6

Kielce

Wodociągi Jędrzejowskie Spółka z o.o.

al. Piłsudskiego 2

Jędrzejów

HYDROGEOTECHNIKA Sp. z o. o.

ul. Ściegiennego 262A

Kielce

P.U.H. REMI SERWIS AUTO S.C. Remigiusz Janowski, Ewa Janowska, Rafał Janowski

ul. Przemysłowa 38

Nowiny

Miejskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.

ul. Mościckiego 43

Skarżysko-Kamienna

MB RECYCLING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami spółka komandytowa

ul. Czarnowska 56

Piekoszów

Zakład Skupu i Przerobu Złomu Stefan Marian Opel

ul. Kanałowa 3B

Starachowice

GME S.C. Grzegorz Prońko, Mieczysław Kałwa Zakład Handlowo-Usługowy Elektroniki

ul. Starowapiennikowa 45

Kielce

Handel Materiałami Przemysłowymi Mirosław Strojny

Jarosławice 23A

Jarosławice

EKO-SYSTEM Regionalna Logistyka Surowcami Wtórnymi Tomasz Pochwała

ul. Matejki 2

Skarżysko-Kamienna

NATURA Artur Kuleta

ul. Piłsudskiego 101

Stąporków

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe el-De-Ka Lech Kalita

ul. Partyzantów 1

Stąporków

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Sarna

ul. Batalionów Chłopskich 3

Busko Zdrój

Usługi Oczyszczania POLTER Paweł Bentkowski

ul. Rakowska 9

Jędrzejów

Firma Handlowo-Usługowa AUTO-MIX Krzysztof Józef Skibiński

ul. Piłsudskiego 124

Końskie

P.P.H.U. TAMAX Tadeusz Cieślak

ul. Dworcowa 46

Sędziszów

P.P.H.U. MPC-TECH

al. Niepodległości 90

Skarżysko-Kamienna

DOBRA ENERGIA Sp. z o.o.

ul. Głowackiego 87

Jędrzejów

Przedsiębiorstwo MARIO Barbara Stachera

ul. Piłsudskiego 101

Stąporków

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JAX Krzysztof Pyzik Spółka Jawna

ul. Towarowa 16

Kielce

PITERS MOTORS RECYKLING Piotr Paliński

Łążek 66

Łoniów

Firma Handlowo-Usługowa Katarzyna Sabat

ul. Warszawska 78

Małogoszcz

ADAM-POL S. C. Jarosław Adamski, Grzegorz Adamski

ul. Kilińskiego 57

Ostrowiec Świętokrzyski

VICOR Sp. z o.o. S.K.A.

ul. Przemysłowa 2

Pińczów

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ZIELIŃSKI Zbigniew Zieliński

ul. Młyńska 9

Raków

Zakład Usług Wielobranżowych HYDROSVAT Lucjan Swatek

ul. Słoneczna 16

Solec Zdrój

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALLBUR Krzysztof Bury

ul. Skrzetlewska 4

Kielce

P.H.U. PAVER Karol Sienkiewicz

ul. Sienkiewicza 58 a

Włoszczowa

Międzygminny Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o.

 Janczyce 50

Baćkowice

P.H.U. DARMET Dariusz Nowak

ul. Ostrowiecka 116

Kuczów

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych FART-BIS Sp. z o.o.

ul. Ściegiennego 268c

Kielce

SKRAW-MET Kamil Karaś

Korzecko 107

Korzecko

TRANS-BUD Marcin Grzyb

ul. Kołłątaja 12/19

Kielce

Firma Handlowo-Usługowa DUET

ul. Żabia 15B

Ostrowiec Świętokrzyski

P.U.K. TAMAX Szczepan Cieślak

ul. Dworcowa 46

Sędziszów

P.H.U. SURMET Kamil Mazonik

ul. Kopalniana 27a

Starachowice

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ORDER Tomasz Michta

ul. Długa 41

Kielce

SARON Robert Stoiński, Izabela Stoińska S.C.

Stary Sokołów 1

Stary Sokołów

EKOWOWI Wojciech Wiszniewski

ul. Długa 26

Kielce

Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.

ul. Magazynowa 3

Kielce

EKOSKAR Sp. z o. o.

ul. Ignacego Mościckiego 27B

Skarżysko-Kamienna

Centrum Odzysku i Recyklingu Starachowice Sp. z o. o.

ul. Elaboracji 1

Wąchock

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EKO-KWIAT Sp. z o.o.

ul. Długa 26

Kielce

Renata Bugara Firma Handlowo-Usługowa REMAR

ul. Jędrzejowska 13

Włoszczowa

IRMA Maciej Daszkiewicz

ul. Chabrowa 5

Ciechanów

ENERIS Surowce S.A.

ul. Zagnańska 232a

Kielce

 

 

Warmińsko-mazurskie:

 

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Gałązka

ul. Stalowa 3

Olsztyn

Mazur Electrorecycling Sp. z o. o.

ul. Augustowska 23a

Olsztyn

AUTMAR s.c. Stapurewicz Jerzy, Fostacz Zbigniew, Dąbrowski Tadeusz

ul. Lubelska 43A

Olsztyn

Firma Handlowa RUDNICKI Katarzyna Rudnicka

ul. Żuławska 2c

Elbląg

STALZŁOM Sp. z o. o.

ul. Bukowa 2

Kajkowo

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALICJA inż. Władysław Kulesza

Silin 12

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

SELMET B. J. Rudniccy Sp.j.

ul. Malborska 93d

Elbląg

PHU Kamil Potejko

ul. Świderska 11

Giżycko

Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o.

ul. Prosta 15

Barczewo

AUTO-ZŁOM Auto Naprawa-Komis Części Antoni Robert Ołów

ul. Sybiraków 24

Giżycko

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Artysiewicz Artur Artysiewicz

ul. Wojska Polskiego 58

Barczewo

Zakład Usług Komunalnych Piotr Lubowidzki

ul. Lubelska 40

Mrągowo

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 8am

Reszel

 

 

Wielkopolskie:

 

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

P.W. IGLO-HURT-SERWIS Wojciech Wierzbicki

ul. Promienista 25

Poznań

Zakład Zaopatrzenia HYDROSTAL Sp.j. Józef Woźniak i Jacek Kuszyński

ul. M. Dąbrowskiej 8

Konin

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EKO-PARTNER s.c. M. Cieślak, M. Miłowski

ul. Staszica 3

Śrem

Philips Lighting Poland Sp. z o. o.

ul. Kossaka 150

Piła

EKOMYST Sp. z o. o

Mystki

Nekla

ADABET24 Beata Pawlak

ul. Młyńska 8a

Kępno

RE-CO Robert Wieczorek

ul. Drzymały 80

Ostrów Wielkopolski

P.H.U. JOLMAR Jan Balcer

Zabłocie 3

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu Sp. z o.o.

ul. Wrzesińska 12


Poznań

ul. 28 Czerwca 1958 r. nr 284

Poznań

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe ELMET S. A.

ul. Obodrzycka 67

Poznań

ECO-CARS Sp. z o. o.

ul. Forteczna 14a

Poznań

Handel Firma TOTU Wojciech Bogajewski

ul. Kancelarska 5

 Poznań

LOGOCENTRUM Sp. z o.o.

ul. Hetmańska 84

Poznań

Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta EKO Sp. z o.o.

ul. Łódzka 19

Kalisz

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych S. A. w Kaliszu

ul. Bażancia  1 A

Kalisz

P.H.U. KOMEX Katarzyna Trzmielewska

ul. Żwirki i Wigury 29

 Konin

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DOMI Hieronim Domański

ul. 1 Maja 11

Leszno

Adam Matelski MASCRAP

ul. Usługowa 7

Leszno

RE-CO Robert Wieczorek

ul. Drzymały 80

Ostrów Wlkp.

Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO S.A.

ul. Staroprzygodzka 121

Ostrów Wlkp.

TRASBUD Zbigniew Orłowski, Dariusz Grzesiek, Barbara Szwejkowska

ul. Odolanowska 91

Ostrów Wlkp.

MAC-MET Ciemniejewski Spółka Jawna

ul. Składowa 9

Ostrów Wlkp.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WTÓRPIL

Al. Powst. Wlkp. 174

Piła

PHU ART-INK Sebastian Kowalski

Al. Powstańców Wielkopolskich 162

 Piła

Miejski Zakład Usług Komunalnych sp.z o.o.

ul. Szpitalna 38

Złotów

Tarnowska Gospodarka Komunalna TP - KOM Sp. z o.o.

ul. Zachodnia 4

Tarnowo Podgórne

ESBUD Stachurski Marek

ul. Różana 4

Chyby

Zakład Komunalny w Pobiedziskach Sp. z o.o.

ul. Poznańska 58

Pobiedziska

Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Strzałkowo

ul. Dworcowa 1

Strzałkowo

RAW MATERIALS Jacek Rubach

ul. Brodowska 30

Środa Wielkopolska

Carnegie r.r. metall Danuta Wałęska-Rubach

ul. Kegla 4

Środa Wielkopolska

Gospodarka Odpadami Przemysłowymi ARGENTON Arkadiusz Margielewski

ul. Dojazd 6

Środa Wielkopolska

URBIS Sp. z o. o.

ul. Chrobrego 24/25

Gniezno

Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach Sp. z o.o.

ul. Bolesława Chrobrego 17 b

Szamotuły

ELEKTRORECYKLING Sp. z o. o.

Sękowo 59

Nowy Tomyśl

RAVES EXPORT IMPORT Wiesław Raulinajtys

Konatkowskiej Gertrudy 1

Poznań

Ekos Poznań Sp. z o.o.

ul. Krańcowa 12

Poznań

Ran-Synchron Sp. z o. o.

ul. Obornicka 1

Bolechowo - Osiedle

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EPAK

ul. Chopina 23

Kalisz

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

ul. Parkowa 6

Śrem

ENERGO-TRANS-MET Sp. jawna W. Ćwiek i Wspólnicy

ul. Przemysłowa 6

Przykona

Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego POMET

ul. Partyzantów 5

Wronki

Przedsiębiorstwo ART-TEL Andrzej Grycmacher

ul. Notecka 28

Chodzież

Zakład Oczyszczania Miasta S.C. Rafał Górski- Dorota Górska

ul. Fabryczna 4

Chodzież

DELTA Sp.j. Jankowski Pluciński Zawada

ul.Piaski 29b

Pleszew

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Budowlanych KOMBUD Sp. z o.o.

ul. Żeromskiego 14

Trzcianka

Firma Usługowo-Handlowa Dominik Zając

ul. Szkolna 46

Błotnica

Przedsiębiorstwo Komunalno-Transportowe ORDO Marek Friebe

ul. Gdyńska 131

Czerwonak

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EKO-PARTNER s.c. M. Cieślak, M. Miłowski

ul. Staszica 3

Śrem

PROPET RECYCLING PODLASKI TOMCZAK Sp.j.

ul. Armii Krajowej 12

Rawicz

P.H.U. Krzysztof Maluśki

ul. Poznańska 73

Kościan

AGRO-AUTO Wenancjusz Kossowski

ul. Klasztorna 25

Gołańcz

PRESSEKO Sp. z o.o.

ul. Obornicka 1

Bolechowo k/Poznania

Skup Surowców Wtórnych Andrzej Nowacki

ul. Składowa 2

Ostrzeszów

Zakład Handlowo Usługowy Paweł Kmieciak

ul. Wyzwolenia 65

Wronki

LETMEREPAIR POLAND Sp. z o.o.

ul. Czestochowska 140

Kalisz

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Witaszyczki 1A

Jarocin

ERGE-MET Sp. z o. o.

ul. Leśna 14

Janikowo

EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o.o.

Nowa Wieś 22

Nowa Wieś

BM-EKO Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Mały Rynek 13/7

Krotoszyn

KOLMET Skwierczyńscy Spółka Jawna

Sierakowska 54/56

Wronki

EKO-MAR Marek Kożuszko

ul. Jankowska 3

Wągrowie

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Przemysław Olejnik

Wąbiewo 26

Usługi Handlu Zaopatrzeniowego i Detalicznego Benedykt Olech

ul. Dworcowa 26

Obrzycko

ALKO Edmund Klonowski Przedsiębiorstwo Skupu i Przerobu Surowców Wtórnych

ul. Malinowa 3

 Września

RAW-LECH Lech Kruszka

ul. Platanowa 6

Bojanowo

Usługi Transportowo-Przewozowe Robert Bruski

ul. Stary Rynek 2

Złotów

ELTRANS Transport Krajowy i Międzynarodowy Spedycja Towarów Wiesław Rybka

ul. Glinki 15

Jarocin

P.H.U. GAZ-OL A. Świerkowski, G. Świerkowski

ul. Poznańska 76

 Konin

Firma Usługowa EKO-KAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

ul. Polna 17

 Raszków

ALKOM Firma Handlowo-Usługowa Henryk Sienkiewicz

ul. Obodrzycka 75

Poznań

Zakład Usług Komunalnych Janusz Kmiecik, Dorota Kmiecik S.C.

ul. Kościuszki 22B

Radzyna

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych ARTUR ZYS

Pławce 5a

Firma Usługowa KOSZ Sp. z o.o.

ul. Wylotowa 57

Ostrów Wlkp.

FOL-EKO-PLAST Król Dorota

ul. Chrobrego 13

Szamotuły

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MOTODEMONT Piotr i Janusz Dunder Sp. J.

ul. Leśna 7A

Kaźmierz

Stanisław Krupa Firma Usługowo-Handlowa KRUPA

ul. Klonowa 5

Dolsk

Usługi Transportowo-Przewozowe Robert Bruski

ul. Stary Rynek 2

Złotów

Zakład Obrotu Surowcami Wtórnymi INEZ Dariusz Mazur

ul. Jana Matejki 17

Krzyż Wlkp.

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.

ul. Trzcielińska

Dopiewo

METALIKA RECYCLING Sp. z o.o.

ul. Armii Krajowej 10

Rawicz

F.H.U. MaWiD Wiesław Dekowski

Gutowo Wielkie 8

Węgierki

TIP-TOP Przenośne Systemy Sanitarne Wynajem-Serwis-Usługi asenizacyjne Marek Tabała

ul. Rodła 20

Piła

TOK Paweł Toksidis

Al. Poznańska 22

Piła

SKUP SUROWCÓW WTÓRNYCH Zofia Maciejewska

ul. Boczna 7

Kościan

Zakład Usługowy S.C. Emilia Powietrzyńska i Andrzej Powietrzyński

Pomarzany Fabryczne 5A

LUK-GLAS Łukasz Marciniak

ul. Podanin 50

Chodzież

FIRMA ZBORAŁA J.R. Zborała

ul. Ogrodowa 40

Nowy Tomyśl

P.P.H.U. WSPÓLNOTA S.C. Anna Michalska, Mieczysław Jarzembowski

ul. Rogozińska 12

Skoki

SANPIL - EKO S.C. Katarzyna Płotka, Gabriela Runowska

ul. Dziembowska 20

Kaczory

Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Ryszard Majewski

ul. Kobylińska 1,

Pępowo

EKOTECHNIKA GOSPODARKA ODPADAMI S.C.

ul. Wawelska 120

Piła

P.H.U. HANDEL ZŁOMEM Zenon Hojny

ul. Gostyńska 18

Pogorzela

ecologie Sp. z o.o.

Os. Słoneczne 333

Garzyn

ZŁOMET Zbigniew Bajda

Komorówko 15

Rakoniewice

SLAM POLAND Sp. z o.o.

Wrocławska 93,

Ostrów Wlkp.

METAL-POL Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych Przemysław Frahn

ul. Grunwaldzka 19C

Trzcianka

Centrum Zagospodarowania Odpadów SELEKT Sp. z o.o.

Piotrowo Pierwsze 26/27

Firma Handlowo-Usługowa Obrót Surowców Wtórnych DAN MET Damian Bartniczak

ul. Wrocławska 274

Jarocin

W.P.H.U. HURT-DETAL Urbaniak Andrzej

ul. Bolesława Chrobrego 38

Międzychód

Norbert Nawrot Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Chwałkowo 49

Krobia

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

ul. Lipowa 19

Oborniki

WALD-MET Waldemar Fechner

ul. Polna 61A

Gostyń

Krysiak Marian ALMAR

ul. Gen. Sikorskiego 38

Września

SKUP ZŁOMU Paweł Larek

Karolewo 8

Wyrzysk

ALKOM Sp. z o.o.

Konikowo 10

62-200 Gniezno

P.H.U. KACPER Krzysztof Bździuch

ul. Runowskie 3

62-112 Runowo

Krawczyk Zofia Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe

ul. Grabowska 93

Ostrów Wlkp.

Grzegorz Krawczyk P.H.U.

ul. Partyzancka 35

Ostrów Wlkp.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AXEL-MET Maciej Wójcik

ul. Antoniewska 16

Skoki

PHU Stacja Demontażu Pojazdów Skup Złomu i Metali Jan Błaszczyk

ul. Wisniowa 4/5

Pniewy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe KRZYCH-POL

ul. Nowotomyska 31

Lwówek

Mała Gastronomia U EDI Edyta Nowak

ul. Wągrowiecka 28

Budzyń

Firma Handlowo-Usługowa EKO-ZDZIŚ Benita Dubowa

Jaraczewo 43/1-43/4

Jaraczewo

P.H.U. BROSS Robert Apolinarski

ul. Kaźmierczaka 29

Kościan

FIRST RECYCLING POZNAŃ Sp. z o.o.

ul. Gdyńska 131

Czerwonak

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe RADMET Aneta Mstowska

ul. Pocztowa 7

Gniezno

F. H.U. BRAS Katarzyna Brychcy

ul. Wiosny Ludów

Szamotuły

SUROWCE WTÓRNE Dawid Kubera

ul. Gostyńska 4

Kurza Góra

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bartosz Wachowiak

Stary Kobylin 1a

EKOLOGISTIC Sp. z o.o.

ul. Poznańska 73

Kościan

Firma Handlowo-Usługowa DMPOL Dariusz Ratajczak

ul. Wodna 5

Racot

Skup Surowców Wtórnych i Metali Kolorowych Róża Królczyk

Morakowo 73

EKO-TOM Turguła Sp. J.

ul. Poligonowa 1

Bolechowo

ADABET24 Beata Pawlak

ul. Młyńska 8a

Kępno

Intermarche-Mesyna Sp. z o.o.

Raszkowska 22B

Krotoszyn

Firma Usługowo-Transportowa Marian Skibiński

ul. Zachodnia 27

Kaszczor

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANS-KOM Barbara Rajewska

Bogusławki 8 B

Gostyń

PPUH PETER

ul. Wrocławska 61

Kępno

Firma Handlowo-Usługowa AKOL Skup Złomu

ul. Sikorskiego 76

Trzcianka

Zakład Oczyszczania GMI-TUR Wiesław Baranowski

Słodków 44

Słodków

Przedsiębiorstwo Komunalno-Transportowe WENCEL

ul. Poznańska 9

Kępno

Miejska Spółka Komunalna AQUALIFT Sp. z o.o.

ul. Bolesława Chrobrego 24a

Międzychód

Przedsiębiorstwo Usługowe ANTRANS Anna Wójta

ul. Szkolna 3

Boruja Kościelna

P.P.H. ZŁOMTEX Rafał Kobylański

ul. Droga Petrycka 14

Stawiszyn

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HURT-DETAL Robert Gorzelańczyk

ul. Główna 110, Krosno

Mosina

Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Lubaszu

ul. Stajkowska 23

Lubasz

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KONDZŁOMEX Szymon Woźny

Jaraczewo 59

Szydłowo

Skup Surowców Wtórnych EKOPOL Eugeniusz Drobnik

ul. Noskowska 31

Kalisz

Przedsiębiorstwo Tarnsportowo-Handlowo MARGO Bogdan Szuberski

ul. Broniewskiego 1

Margonin

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe METALSKUP Jerzy Sierżant

ul. Stary Widzim 28a

Wolsztyn

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Rafał Fechner

ul. Polna 61 a

Gostyń

NTK Trade Sp. z o.o.

ul.Portowa 7

Ujście

Kowalski Recykling Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 115

Buk

SCRAP Skup Surowców Wtórnych S.A.

ul. Zachodnia 10

Nowy Tomyśl

Sławomir Rurek RURWAL Skup i Sprzedaż Złomu

ul. Jana Styki

Piła

P.P. STALMET Zygmunt Songin

ul. Długosza 11 b

Piła

Kasper Komputer Sp. z o.o.

ul. Podmiejska 16

Kalisz

DARMETSPC Dariusz Karolak

ul. Północna 2

Poznań

Zakład Handlowo-Usługowy PAR-KAM Kamiński Marian

ul. Sowackiego 1

Chodzież

ECO-SERVICE Patryk Tomkowiak

ul. Wroniecka 7a

Obrzycko

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOREN

ul. Wilcza 32

Konin

Złomex Patryk Gruszka

ul. Składowa 1

Ostrów Wlkp.

PERS Roman Pers

ul. Szkółkarska 4

Suchy Las

Iglespol Z. Iglewski i Wspólnicy Spółka Jawna

ul. Wrocławska 14

Września

Usługi Transportowe S.C. Ireneusz Paszko, Jan Szudera

ul. Dworcowa 1

Chodzież

TEO Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Hawelańska 1

 Poznań

ALSCRAP Michał Klonowski

ul. Malinowa 3

Września

FHU U Józefa Józef Szumny

ul. Krobska Szosa 32

Poniec

e-Recykling Sp. z o.o.

ul. Rogatka 14C

Opatówek

MULTI LEGIS Marcin Łuczak

ul. Składowa 4

Ostrzeszów

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TREBOR Adamczak Klaudia

Al. Poznańska 138

Piła

PW KOMEX Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 29

Konin

ECO RECYKL Damian Nowak

Karśnice 33

Karśnice

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe VITRO Stanisław Opas

ul. Zakładowa 13

Koło

Skup Złomu U Norberta

Gnieźnieńska 7

Witkowo

CR Remarketing Sp. z o.o.

ul. Wojska Polskiego 10

Radłów

K.M. Skup Złomu i Metali Kolorowych Krystyna Mańkowska

ul. Fabryczna 32

Rogoźno

HARD-MET Michał Górzyński

pl. Narutowicza 5

Koło

Firma Wielobranżowa A.D. Adam Blady

ul. Notecka 31

Chodzież

P.H.U. Ekometal Krystian Janoszka

Niedźwiady 7

 Niedźwiady

Fabisiak Violetta Skup Złomu i Metali Kolorowych

ul. Leśna 16

Kaźmierz

Firma Handlowo-Usługowa TRANSZŁOM Mariusz Król

ul. Golęcińska 1

Rokietnica

January Bella Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JANMAR

Chachalnia, ul. Zdunowska 26

63-760 Zduny

Zakład Oczyszczania Terenu BAKUN Andrzej Bakun

Olszewo 1

62-610 Olszewo

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe SUROWIEC Adam Henryk

ul. Przemysłowa 10

64-200 Wolsztyn

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Import- Export Andrzej Banasiak

ul. Spacerowa 25

62-800 Śliwniki

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe KONSORT Spółka Cywilna

ul. Gosławicka 44

62-505 Konin

Aleksander Naskręt ALDA

ul. Rawicka 17

63-910 Miejska Górka

Philips Lighting Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Kossaka 150

64-920 Piła

Słowianowski Piotr Skup Surowców Wtórnych

ul. Chodzieska 13

64-850 Ujście

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AUTOX Leszek Czaplicki

Karolew 8

63-810 Borek Wielkopolski

Crystal Planet Recycling Krystyna Fonrobert-Nochowicz

ul. Poligonowa

62-005 Bolechowo,

ATA-TECHNIK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

Os. Cechowe 31

64-840 Budzyń

TSL TRANSCEL Sp. z o. o.

ul. Hetmańska 84

60-219 Poznań

IRK Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ryszard Klimaszewski

ul. Obornicka 1

62-005 Owińska

IGOMAT Mateusz Gerc

ul. Powstańców Wielkopolskich 68

64-830 Margonin

Centrum Recyklingu w Obornikach Sp. z o.o.

ul. Lipowa 19

64-600 Oborniki

Firma Usługowo-Handlowa JAGA Mirosław Udzik

ul. Borecka 31

63-720 Koźmin Wielkopolska

AJ GLOBAL Aneta Jaskuła

ul. Zawada 8

63-630 Rychtal

Zakład Usług Wielobranżowych RENI Hubert Wójcik

ul. Antoniewska 16

62-085 Skoki

Gminna Spółka Komunalna w Chrzypsku Wielkim Sp. z o.o.

ul. Główna 16

64-412 Chrzypsko Wielkie

KLIN-LOGISTIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wąbiewo 26

 64-061 Kamieniec

RIKEL Grzegorz Chleboś i Ryszard Grzegorowski s.c.

ul. Kościelna 13 a

63-410 Gorzyce Wielkie

LP Market Sp. z o.o.

ul. Spółdzielców 6A

62-510 Konin

COPY SYSTEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Chodzieska 47,

64-920 Piła

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EKOTOM Tomasz Karaszewski

ul. Golińska 14B

62-530 Kazimierz Biskupi

Bingo Dorota Król Skup i Sprzedaż Surowców Wtórnych

ul. Saperska 21 A

64-100 Leszno

Biuro Raj Wasilewski Sp. z o.o.

plac Zamkowy 1

62-500 Konin

F.H.U. KORAL Arkadiusz Koralewski

Stare Paprockie Holendry 19

62-513 Krzymów 

DDM SUROWCE Sp. z o. o. sp.k.

ul. Bukowska 121

62-065 Grodzisk Wielkopolski

P.P.H.U. KJK Jarosław Koźlarek

Białków Górny 51

62-604 Kościelec

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dariusz Kupczyk

Notecka 22A

64-800 Chodzież

Przedsiębiorstwo Handlowe KUBA Złom-Opał-Wyroby Hutnicze-Owoce Andrzej Kubiński

ul. Brzozowa 2

77-400 Złotów

Skup Surowców Wtórnych i Metali kolorowych Piotr Królczyk

ul. Morakowo 73

62-130 Morakowo

ZŁOMTRANS Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jolanta Niemir

ul. Gdyńska 147

62-004 Czerwonak

Condor Polska Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 16

64-030 Przysieka Polska

Przedsiębiorstwo Obrotu Odpadami RYMED S.C. R. Pściuk, M. Krzywicki

ul. Wisiołów 8A

62-660 Dąbie

Zakład Usług Komunalnych EKO-GAB S.C. G. Kropidłowski & D. Piąstka

ul. Komunalna 8, (działka 405/15);
Kowale Pańskie-Kolonia 11a,

62-731 Psary
62-704 Kawęczyn

P.H.U. AUTOTAK Wiesław Grabowski

ul. Wrzesińska 2

62-302 Węgiereki

MIEJSKI ZAKŁAD OCZYSZCZANIA Sp. z o.o.

Gola,
Henrykowo 9,
ul. Polna 3c,
Kłoda 99,
Koszanowo,
ul. Dworcowa 50,
ul. Jutrosińska 28A,
ul. Saperska 23,
ul. Bojanowskiego 5,
ul. Spółdzielcza 4,
ul. Ignacego Buszy 5, 
ul. Kolejowa 3,
ul. Dworcowa 1
ul. Gostyńska 14A,
ul. Krobska 39,
Rawicz,
ul. Kopernika 6,
Trzebania 15,

63-800 Gola;
64-115 Henrykowo;
63-930 Jutrosin;
64-130 Kłoda;
64-130 Koszanowo;
64-120 Krzemieniewo;
63-840 Krobia;
64-100 Leszno;
64-010 Krzywiń;
64-111 Lipno;
63-910 Miejska Górka;
63-920 Pakosław;
63-830 Pępowo;
63-860 Pogorzela;
64-125 Poniec;
63-900 Rawicz;
64-115 Święciechowa;
64-113 Trzebania

REMONDIS Sanitech Poznań Sp. z o. o.

ul. Czplinecka 12
ul. Łąkowa 5
ul. Skocka 13a

78-460 Barwice
64-000 Kościan
62-100 Wągrowiec

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE LS-PLUS Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 1
Glisno 44
Dziewoklucz 69

64-330 Opalenica
69-210 Lubniewice
64-840 Dziewoklucz

ALTVATER Piła Sp. z o. o.

ul . Łączna 4a
ul. Transportowa 2, Rusocin

64-920 Piła
83-031 Łęgowo

Zakład Usług Komunalnych i Transportowych Henryk Siwiński

ul. Rogozińska 10a, 
ul. Boguniewska 1,

62-058 Skoki;
64-610 Rogoźno

Związek Komunalny Gmin Czyste Miasto, Czysta Gmina

Orli Staw - Zakład Unieszkodliwiania Odp. Kom.;
ul. Dzigorzewska 4

62-834 Ceków
98-200 Sieradz

FIRMA KOWALSKI Sławomir Kowalski

ul. Arciszewskich 22
ul. Kolejowa 1

Nietążkowo, 64-030 Śmigiel
67-400 Wschowa

Surowce Wtórne MENESIAK Sp. J.

ul. Kościelna 36
ul. Poznańska 94
ul. Dworcowa 55
oś. Brzozowiec 33B

60-583 Poznań
60-185 Skórzewo
62-001 Gołeczewo
Jerka, 64-010 Krzywiń

Market Przemysłowy BRACIA OLEJNICZAK Sp. J.

ul. Rzeczna 2;
ul. Mickiewicza 26

64-500 Szamotuły
64-510 Wronki

Skup Surowców Wtórnych Maciej Kaczmarek

ul. Cmentarna 5,
ul. Głowna 10,

66-500 Strzelce Krajeńskie;
64-412 Chrzypsko Wielkie

ZAKŁADY USŁUGOWE ZACHÓD Sp. z o.o.

ul. Kochanowskiego 2;
ul. Kolejowa 40a;
Wiechlice ul. Przemysłowa na działce ewid. 424/5;
ul. Piastowska 19;
ul. Piastowska 19;
ul. 3 Maja 6

67-300 Szprotawa
68-100 Żagań
67-300 Szprotawa
68-120 Iłowa
67-320 Małomice
68-130 Gozdnica

POOL FINANCE Sp. z o.o.

ul. Browarna 6
ul. Reymonta 7;
ul. Rogozińska 38;
ul. Rgielska 65

64-700 Czarnków
66-300 Międzyrzecz
62-095 Murowana Goślina
62-100 Wągrowiec

Market Przemysłowy BRACIA OLEJNICZAK Sp. J.

ul. Rzeczna 2;
ul. Mickiewicza 26

64-500 Szamotuły
64-510 Wronki

EKO-SUROWCE Sp z o.o.

Al. 600-lecia 9
ul. Biurowiec 7

62-540 Kleczew
62-530 Kazimierz Biskupi

Transport Ciężarowy Handel-Usługi Piotr Puk

ul. Wierzbowa 16;
ul. Batorego 15

64-420 Kwilcz
66-330 Pszczew

P.H.U. SPRINTER

ul. Łąkowa 76;
Kołacz Wielki 19

64-510 Wronki
64-761 Krzyż Wlkp.

SKUP SUROWCÓW WTÓRNYCH Knaś Karol

ul. Wrzosowa 29;
ul. Warszawska 78

62-513 Krzymów, Paprotnia
62-610 Sompolno,

P.P.H. ŁUKASZ PRZYBYŁ

ul. Gostyńska 11
ul. Średzka 17

63-820 Piaski
62-035 Kórnik

Firma Handlowo-Usługowa NOF-POL Justyna Niedbalska

ul. Gnieźnieńska 29;
Kaliszany 11

62-100 Wągrowiec
62-104 Pawłowo Żońskie

SUR WTÓR Pietrzak Krzysztof

Żuki 36A

62-700 Żuki

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowo-Handlowe Mikołaj Pinecki

ul. Brodowska 36
Bronisław 2

63-000 Środa Wielkopolska;
63-025 Witowo

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mirosława Pinecka

ul. Kopczynowska 32
Bronisław 2

63-023 Sulęcinek;
63-025 Witowo

Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów - SELEKT

Brodnica 31,
ul. Komunalna,
ul. Kościańska,

63-112 Brodnica;
62-066 Granowo
62-065 Grodzisk Wielkopolski

 

 

Zachodniopomorskie: 

 

Zakłady przetwarzania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

TOM ELEKTRORECYKLING Sp. z o. o.

 ul. Miła 1

Szczecin

LUMEN Sp. z o.o.

ul. Piotra i Pawła 9

Police

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych KOTECH Zbigniew Korpal

ul. Wodociągowa 6B

Szczecinek

Punkty zabierania ZSEiE

nazwa firmy

adres

miejscowość

 Skup Sprzedaż Złomu Korzeniewski Krzysztof

ul. Ludowa 15

Szczecin

F.H.U. ESPADON Jakub Markiewicz

 ul. Narzędziowa 55

Szczecin

STALKOR S.C. Korus Przemysław, Korus Krzysztof, Korus Aneta

ul. Jesienna 19

Szczecin

WNC Kamil Wincenciak

ul. Milczańska 31D

 Szczecin

EKO 24 Barbara Plewko

ul. Chojeńska 42

Dębno

 TERPITZ Skup Złomu Stalowego, Metali Kolorowych i Makulatury

ul. I brygady Legionów 4

Goleniów

Zakład Wodociągowo-Kanalizacyjny Sp. z o.o.

ul. Świerczewskiego 44

Unieście

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Mirosława Makuca

ul. Wiśniowa 10

Szczecinek

PGK Sp. z o.o.

ul. Komunalna 5

Koszalin

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:6c87b0d4705d0ae3162325610dfee738#0}
Sklep internetowy Shoper.pl