Producenci

Rębaki do gałęzi

Profesjonalne rębaki do gałęzi, jakie udostępniliśmy w naszej ofercie, to doskonałe rozwiązanie dla klientów z branży leśniczej oraz ogrodniczej. Umożliwiają szybkie rozdrabnianie gałęzi, a opcja odkurzacza pozwala na usuwanie szyszek, liści oraz innych nieczystości z trawników i podjazdów. Proponujemy Państwu trzy wersje tych sprzętów, które łączą w sobie ogromną precyzję, szybkość i wydajność działania. Są to maszyny znanych i cenionych w branży producentów, możemy więc zapewnić o ich najwyższej jakości i długotrwałej eksploatacji. Rębaki z oferty Modern Solution pozwalają na utrzymanie porządku na trawnikach, skwerach czy parkingach, jednocześnie zwiększając estetykę oraz bezpieczeństwo tych miejsc. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami, a w przypadku wątpliwości, chętnie pomożemy w wyborze.

Opcje przeglądania
Producent
Moc max [KM]
Max średnica rozdrabnianego drewna
Wielkość rozdrobnionego materiału
Nowość
Rębak Bernards RCG10 6,5 KM
Cena: 3 400,00 zł
szt.

Mały i elegancki rębak, który może mielić drzewo o  do średnicy 10 cm. Nadaje się do odpadów ogrodowych, gałęzi oraz innego rodzaju drewna. Rębak wyposażony w silnik o mocy 6,5KM.

Dostępność
na wyczerpaniu
Rębak Bernards RCG13-2
Cena: 30 000,00 zł
szt.

Rębak z silnikiem benzynowym 2-cyl V-Twin

automatyczny podajnik drewna

max średnica rozdrabnianego drewna 135 mm

Dostępność
dostępny na zamówienie
Rębak Bernards z rozrusznikiem elektr. 15KM
Cena: 6 900,00 zł
szt.

Mały i elegancki rębak, który może mielić drzewo o  do średnicy 12 cm. Nadaje się do odpadów ogrodowych, gałęzi oraz innego rodzaju drewna. Wkład leju o wymiarach: 450X450mm.Rębak wyposażony w silnik o mocy 15KM z elektrycznym rozrusznikiem, który świetnie daję sobie radę.

Dostępność
na wyczerpaniu
Rębak, rozdrabniacz do gałęzi, odkurzacz ogrodowy
Cena: 4 100,00 zł
szt.

BERNARDS

Profesjonalny rębako - odkurzacz do ogrodów!

Dostępność
dostępny na zamówienie
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl